РЕСТОРАН

La Terazza

Град: Скопје
Адреса: Плоштад Македонија
Тел. број: +389 2 311 3380
e-mail: laterrazzaskopje@gmail.com

Во срцето на градот Скопје на Плоштад Македонија, Ве очекуваме на најубавата тераса во италијанскиот ресторанот LA TERRAZZA. Со инспиративен поглед , доживејте ги вкусовите на врвните италијански традиционални специјалитети со најубавите италијански вина. Внимателно ги одбираме состојките, нудејќи свежо тесто, подготвено од врвни готвачи по најдобри рецепти е нешто што не прави оригинални и поразлични од другите, а за љубителите на риба, секогаш свежа риба, риба во сол и многу други специјалитети од риба. Традиционални јадења, вкусни македонски специјалитети , скара и уште многу други јадења ќе можете да ги погледнете во нашето богато МЕНИ. ПРЕЗЕМИ МЕНИ Во Ресторанот Ла Тераза уживајте со пријателите, организирајте деловни состанови, семејни прослави во автентична атмосфера со врвна услуга и квалитет. Со задоволство ги очекуваме Вашите резервации за пријатен доручек, деловен или семеен ручек и вечера. Тука сме да создаваме и да ги доживееме најсреќните мигови.....

Контакт

Град: Скопје
Адреса: Плоштад Македонија


Тел. број: +389 2 311 3380


e-mail: laterrazzaskopje@gmail.com

Tagged on: