atilapocetna

АТИЛА

Атила

Побрзајте и искористете го специјалниот матурантски попуст од 20%.

ATILA е синоним за елеганција и квалитет во машката модна конфекција. Постоиме повеќе од три децении нудејќи совршенство од најпознатите светски брендови.
ATILA е мултибренд со најдобрите светски брендови и застапник за целиот Балкан на најпознатиот бренд D'S DAMAT
RAMSEY, KIP, D'S DAMAT за нас креираат совршени парчиња машка конфекција: одела, костими, смокинзи, кошули, вратоврски, чевли се на едно место и се е создадено од природни и најквалитетни материјали.
Нашиот стручен и добро обучен тим во областа на модата ќе Ви понуди соодветен избор, со најголем квалитет и за сечиј џеб....
Бидете уникатни и секогаш во тренд и посетете не во нашиот специјализиран бутик во Г.Т.Ц. на 2 кат Атила или во CITY MALL на 2 кат во D'S DAMAT.
D'S DAMAT Е СПОНЗОР НА МАКЕДОНСКАТА ФУДБАЛСКА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА.

Контакт

Град: Скопје
Адреса: ГТЦ


Тел. број: +38923209000

e-mail: atilakuman@hotmail.com
fb-page: Атила

Tagged on: